Hakkında

Home  >>  Hakkında

Av. Gürsoy AKIN

Ordu’ da faaliyet gösteren Akın Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren teknoloji ve çağın gerekliliklerine uygun şekilde büyümesini sürdürmektedir. Türkiye’ nin tüm il ve ilçelerinde Avukatlık ve Danışmanlık hizmeti vermekte, tüm il ve ilçelerde bu hizmeti verebilmek adına çözüm ortağı ofislerimiz ile mesleki dayanışma ve yardımlaşma kapsamında iş ve fikir birlikteliği içerisindedir.

Müvekkillerimiz ile dürüstlüğe, açıklığa ve karşılıklı güvene dayanan, uzun süreli işbirliği kurmak amacıyla hareket etmekteyiz.

Büromuzda, kişilere yönelik olarak Avukatlık hizmetlerinin yanısıra, kurumlara, kurumsallaşma sürecindeki ve kurumsallaşmış şirketlere yönelik olarak, hukuksal danışmanlık, dava süreçleri ve icra takipleri ve raporlamaları ile ilgili avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri de verilmektedir.

Kurucumuz Av. Gürsoy Akın; Ceza Hukuku, Borçlar Hukuku, İş Hukuku, İdare Hukuku, Tazminat Hukuku, Aile Hukuku, İcra İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Miras Hukuku alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

İlkemiz, evrensel hukuk ilkelerini gözeterek kaliteli hizmet anlayışını sürdürmek, müvekkillerimize en iyi hizmeti sunmaktadır.